96 Bin YTL'ye Stresten Uzak Relaks Yaşam

96 Bin YTL'ye Stresten Uzak Relaks Yaşam


Gebze, Güzeltepe'de 15 bin 500 metrekare alan üzerinde yapımına başlanan Akse Yaşam Konutları 400 konuttan oluşuyor.

Dubleks ve normal dairelerden oluşan proje, açık yüzme havuzu, dinlenme ve güneşlenme terasları, koşu ve yürüyüş parkurları, Türk hamamı gibi geniş sosyal donatılarıyla sakinlerine stresten uzak relaks bir yaşam vaad ediyor. Estetik ve kalitenin yanı sıra güvenlik konusuna da ağırlık verilen projede fiyatlar, 96 bin YTL'den başlıyor ve 400 bin YTL'ye kadar çıkıyor..

ERTAŞ İnşaat ve Ulusoy İnşaat'ın birlikte Gebze, Güzeltepe'de yapımına başladığı 400 konuttan oluşan ve stresten uzak relaks yaşamı öne çıkaran Akse Yaşam Konutları projesinde fiyatlar, 96 bin YTL'den başlıyor ve 400 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Açık yüzme havuzundan dinlenme ve güneşlenme teraslarına, Türk hamamından koşu ve yürüyüş parkurlarına kadar geniş sosyal donatılar sunan proje, estetik ve kalitenin yanı sıra güvenlik konusuna da önem veriyor. Ulusoy İnşaat'ın sahibi Fatih Ulusoy ile Akse Yaşam Konutları projesini konuştuk. 

Akse Yaşam Konutları projesini genel hatlarıyla anlatır mısınız?

15 bin 500 metrekare alan üzerinde 6 normal, 1 mini blokta bulunan 400 konuttan oluşuyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks ve normal daire seçenekleri Gebze Güzeltepe'de gerçekleştiriliyor. Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Yapı Kredi Bankacılık Üssü'nün yanında, Formula 1 pistine ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede eğitim, ticaret, alışveriş ve teknoloji merkezlerinin ortasında bir konuma sahip. 

Proje en çok hangi özelliğiyle dikkat çekiyor?

Konumunun yanı sıra gürültüden uzak olması, depreme karşı dayanıklılık, radye temel ile inşa edilmiş bloklar... Peyzaj mimarisiyle, ferah ve geniş odalarıyla dikkat çekiyor. Marmaray Projesi sonrası Halkalı'ya kadar tek biletle raylı sistemle ulaşım imkanı da olacak. Yüksek yatırım değeri olan gözde bir bölgede sosyal alanlar, açık yüzme havuzu, dinlenme ve güneşlenme terasları, çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor sahası, sauna, Türk hamamı ve fitness ile huzurlu bir yaşam vadediyor. Estetik ve kaliteli malzemelerle tasarlanmış, bloklar arası mesafede ferahlığı ön plana çıkaran, geniş pencereli odalarda, geçirilen zamanlar keyif dolu olacak. Kesintisiz güvenlik anlayışıyla, modern hayatın tüm ihtiyaçları kusursuz bir şekilde planlandı. İç ve dış dizaynları, mükemmel alt yapısıyla sakinlerin güvende ve huzurla yaşaması için hazırlandı.

Projede ne tür hizmetler olacak?

Site güvenlik ofisi ve sosyal tesisler, her daire için bir adet kapalı otopark alanı, blok girişleri, blok sahanlıkları, merdivenler, asansör, çevre aydınlatmaları, binaların su ve yangın deposu hidroforları için kesintisiz enerji sağlayacak kapasitede jeneratör var. Dairede blok ve site girişi ile irtibatı sağlayan, kapı otomatiğini kumanda eden diafon sistemi ve bloklarda yangın güvenlik sistemi bulunuyor. Güvenlik amaçlı merkezi kamera sistemi bulunacak. Peyzaj ve çevre düzenlemelerine önem veriliyor. Otomatik fotoselli site ve kapalı garaj araç girişleri olacak.

Yapı özellikleri nelerdir?

Radye temel, suya dayanıklı dış cephe boyası, teraslarda ısı ve su yalıtımı, dış cephelerde ısı yalıtımı ve mantolama, daireler arası komşu duvarlarda ısı ve ses yalıtımı yapılacak. Sıhhi tesisat, ısıtma ve elektrik, ısıtma ve sıcak su için hermatik tip kombi alt yapısı, salonlarda split klima altyapısı, telefon altyapısı, kablo TV altyapısı olacak. Antre, koridor, banyo girişi, WC, balkon ve mutfaklarda aydınlatma elemanları, çevre, merdiven, blok girişi ve blok sahanlıkları, depo ve bodrum aydınlatmaları bulunacak.

Dairelerin özellikleri neler?

Çelik dış kapılar, panel iç kapılar, daire girişlerinde kapaklı vestiyer, dış doğramalar PVC doğrama ve ısıcam, koridor ve balkon zemin döşemeleri birinci sınıf seramik olacak. Salon ve yatak odası zeminlerinde laminant parke, duvarlarda alçı sıva üzerine su bazlı boya, mutfak zeminlerde birinci sınıf seramik, gaz emniyetli ankastre ocak ve davlumbaz, laminat dolap kapakları, suntalam dolap gövdesi, laminant tezgah, teleskobik raylı çekmeceler, birinci sınıf sınıf armatür, banyo ve tuvaletlerde birinci sınıf armatür ve vitrifiye, seramik, fayans ve bordür bulunacak. Banyolarda dolaplar, akrilik duş teknesi veya küvet, havlupan radyatör olacak

Fiyat aralığı nedir?

Darilerin büyüklükleri 56 metrekareden 226 metrekareye kadar çıkıyor. Fiyatlarımız ise 96 bin YTL ile 400 bin YTL aralığında seyrediyor. 

Projenin büyüklüğü nedir?

65 milyon YTL satış cirosu bekliyorum.

DAMAT-KAYINPEDER İKİNCİ PROJEYİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

Ulusoy İnşaat ve Ertaş İnşaat'ı tanıyabilir miyiz?

1982'de İstanbul'da kurulan Ertaş İnşaat, inşaat sektöründe her türlü alt yapı, endüstriyel ve yönetim tesisleri, konut vb. projeleri ile bağlantılı mühendislik, taahhüt ve müşavirlik işlerini yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirmek ve yine bu sektörler ile ilgili olarak, her türlü konut yapım, alım ve satımını ve mümessilik hizmetleri yürütüyor. Ertaş İnşaat kayınpederime ait. Ulusoy İnşaat ise 2006 yılında kuruldu. Daha önce Akfırat'ta 26 konutluk Koru Evleri projesini yaptık. Akse Yaşam Konutları birlikte yaptığımız ikinci proje.

PROJEYLE BÖLGENİN YAŞAM KALİTESİ DE ARTACAK

Sosyal ve ortak alanlarda neler olacak?

Konsepti, yeşil alanları, sosyal tesisleri ve alt yapısı ile bir bütün olarak projelendirildiği konutlarıyla, sadece kendi alanlarının değil, yakın çevresinin de yaşam kalitesini yükselten bir tasarım. Akse Yaşam'da enerji, keyif, mutluluk ve huzurun bir arada yaşanacağı sosyal alanlar üretildi. Açık yüzme havuzundan, dinlenme ve güneşlenme teraslarına, koşu ve yürüyüş parkurlarından, çok amaçlı spor sahasına kadar her imkan mevcut. Güvenliğiniz, huzurunuz  ve rahat olabilmeniz için herşey düşünüldü. Blok giriş lobisi, siz ve misafirlerinizi karşılamada, evinizdeki huzurun sembolu niteliğinde olacak..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !